صنایع غذائی آریانا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران

جمهوری ما نشانگر اسلام است                   افکار پلید فتنه ‏جویان خام است

جمهوری اسلامی ما جاوید است                  دشمن زحیات خویشتن نومید است

 
انقلاب اسلامی ایران مظهر تجلی نور در ظلمت و نماد دستیابی به معانی عمیق قرآنی در قلوب ملت همیشه در صحنه ایران است. طلیعه رهایی انسانیت از خودكامگی و استبداد ستم شاهی به رهبری فرزانه ای است كه اندیشه ای جز عزت اسلام در سر نداشت.

انقلابی كه رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری كرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش كرد.

 انقلابی كه مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود، كه در آن عده ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای كفر و باطل را شكست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند. پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی ایران مرهون جانبازی‌ها، فداكاری‌ها و رشادت‌های همه شیرزنان و غیور مردان بزرگی است كه در لبیك به ندای رهبر كبیر انقلاب، برای مبارزه با طاغوت و استقرار نظام سیاسی الهی هر آنچه داشتند را در طبق اخلاص نهاده و با حماسه‌ آفرینی‌های خود زمینه طلوع خورشید فروزان اسلام را بر پهنه ایران اسلامی فراهم كردند.

 در این ایام مبارك، یاد حضرت امام (رحمت الله علیه) را گرامی می‏داریم؛ بزرگمردی كه جانبخش جان‏های حقیقت‏ جوست و هنوز پس از گذشت سال‏ها از رحلت ملكوتی ‏اش، نامش بر پایه‏ های ستم و استكبار لرزه می ‏افكند و یادش، در دل‏های مستضعفان و آزادگان زمین، امید می‏ آفریند و انگشت اشارت او، به آیندگان امتداد راه را نشان می‏دهد.

اینجانب با تبریک فرا رسیدن ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبر معظم انقلاب و ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) و همه فجر آفرینان و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی را گرامی داشته و امید آن دارم که همیشه و در همه حال ادامه دهنده راه امام راحل و شهدای گرانقدر بوده و همچنان پرتلاش در عرصه علم و سازندگی رو به سوی افق های روشن حرکت نماییم.