صنایع غذائی آریانا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سالروز ولادت حضرت علی ( ع) و روز پدر

 سکان زمین و آسمان است علی                                  سلطان همه جهانیان است علی

گل‌واژه منطق از علی اعلاست                                      سرچشمه فیض بی کران است علی

سیزده رجب سالروز ولادت باسعادت حضرت علی(ع) مزین گشته است، بی تردید زندگی سراسر برکت آن حضرت الگویی تمام عیار برای پدران جهان است.

صفات نیک حضرت علی(ع) اسوه ای بی نظیر و سرشار از معرفت، شجاعت و عدالت است، بزرگ مردی که همچون پدری مهربان در تنگناهای زندگی به یاری مظلومان و یتیمان می شتافت.

سیزدهم ماه مبارک رجب سالروز ولادت مولود کعبه ، اسوه بی نظیر تاریخ بشریت در دفاع از دین ، حامی مظلومان و برخورد قاطع با ستمگران، سرچشمه عدالت ، اسوه خردورزان و پدر یتیمان که به روز پدر و تجلیل از مقام و منزلت پدران بزرگوار مزین گشته، فرصتی است تا با سرلوحه قرار دادن منش و سیرت زندگانی حضرت علی(ع) و ضمن قدردانی از پدران، خدمتگزاری به مستضعفان را سرلوحه امور قرار دهیم .

اینجانب به نوبه خود این روز خجسته را به عموم آزادمردان جهان، مردم متدین و ولایتمدار استان اردبیل، اعضای محترم مجمع و همه پدران فداكار خصوصاً پدران معظم شهیدان گرانقدر جهادگر و ایثارگران تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

امید است با استعانت از خداوند منان، جامعه اسلامی با سرلوحه قرار دادن منش و سیرت زندگانی حضرت علی(ع) و ائمه اطهار(ع) و تحت مدیریت داهیانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در تمامی مراحل و ابعاد زندگی و در خدمتگزاری به محرومان و مستضعفان موفق و مؤید باشند.