صنایع غذائی آریانا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

تاریخچه

تاریخچه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شركت تعاونی کشت و صنعت بهین فرآور آویژه آریانا با هدف ترويج و تحكيم مشاركت، همكاري،تعاون و تأمين نيازهاي مشترك اقتصادي،جهت تأسيس اولین،بزرگترین و مدرنترین صنايع تبديلي و تکمیلی (دانش بنیان) در خاورمیانه با عنوان طرح ملی تأسیس پايانه پالايش، فرآوري، بسته بندي و صادرات كليه محصولات كشاورزي و باغي به روش اتمسفر تغيير يافته(MAP) در تاریخ 1394/09/18 به شماره ثبت 12378 به شناسه ملی 14005461900 در اداره کل ثبت شرکتها ومؤسسات غیر تجاری و اتاق تعاون استان اردبیل به ثبت رسید.

  • این مجموعه محلی است برای تبديل ايده به عمل و تجاري سازي اختراعات موجود و نيز استعداديابی و پرورش استعدادهای برتر براي آينده هر چه بهتر كشور عزيزمان ايران.
  • این شرکت بر پایه تجربیات و باور به جوانان پر استعداد ایرانی بنا شده، کارآفرینانی که جسورانه دست به خلق نوآوری و ارزش آفرینی می‌زنند تا گامی مؤثر در رفع نیازها و حل مشکلات برداشته و به پیشرفت و آبادانی كشور و رونق اقتصادی آن كمك كنند.
  • ما از تحول و نوآوری نمی‌هراسیم .باور ما اين است كه گره مشكلات اقتصادي ايران عزيز از طريق اتكا به نيروهاي داخلی باز خواهد شد.

بنابراین براي تحقق اين هدف مهم تلاش خواهيم كرد بهترين شرايط،امكانات و زمينه انتقال دانش جهانی را برای این مجموعه فراهم کنیم.

 

وب سایت : https://www.ariana-food.ir

کانال تلگرام : https://t.me/Ariana_Food_Industries

کانال انیستاگرام:  https://www.instagram.com/ariana_food_industries 

کانال سروش : https://sapp.ir/ariana_food_industries

 فیس بوک:  https://www.facebook.com/ariana.foodindustries

 توئیتر : https://twitter.com/food_ariana 

 لینکدین:  https://www.linkedin.com/in/ariana-food-industries-20a073174