صنایع غذائی آریانا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

واحد فروش و بازرگانی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

واحد بازرگانی و فروش:

واحد بازرگانی و فروش گروه صنایع غذائی آریانا براساس سیاستهای کلان مدیریت عامل و مسائل مربوط به ارتباطات برون سازمانی با هدف مدیریت بهینه امور، اقدام به رصد در حفظ و توسعه مشتریان سودآور و اعتلای نام و نشان تجاری این مجموعه اقدام به راه اندازی واحد بازرگانی در داخل مجموعه با عنوان بخش بازرگانی داخلی / بخش بازرگانی خارجی نموده است.

واحد بازرگانی خارجی:

بخش بازرگانی خارجی ، عمده فعالیت های صادرات را دربر دارد.

واحد صادرات:

بازار هدف از جوانب مختلف از قبیل جمعیت، میزان درآمد، شرایط سنی، میزان تحصیلات، شرایط جغرافیایی و کلیه قوانین و مقررات حاکم بر کشور مقصد بررسی می شود. مرحله بعد، شناسایی شرکت های مورد نظر و جمع آوری اطلاعات راجع به آن هاست که پس از این مرحله، از بین شرکت های مورد نظر، شرکت هایی که توان عرضه محصولات مورد نظر را دارند، انتخاب می گردند و مکاتبات و مذاکرات با این شرکت ها آغاز می شود.

واحد بازرگانی داخلی:

اساس این واحد، ضمن یافتن بازارهای هدف داخلی، تامین کالا جهت مصرف کنندگان، فروش و شرکت در مناقصات به موازات فعالیت های واحد فروش می باشد.

هدف از ایجاد واحد بازرگانی داخلی:

شناسايي بازارهاي هدف بالقوه و جمع آوري اطلاعات مربوطه
برنامه ريزي و انجام كليه فعاليت هاي ترويج و توسعه فروش مانند تبليغات، شركت در نمايشگاه ها، برگزاري سمينارها و استفاده از ساير ابزارها جهت معرفي شركت و جلب مشتريان
بررسي و تحليل موقعيت بازار از نگاه قيمت گذاري و تصميم سازي جهت تعيين استراتژي فروش
زمينه سازي عقد قرارداد فروش با مشتريان در راستاي تامين نيازها و خواسته هاي طرفين
تهيه و ارايه گزارشات تحليلي و آماري از چگونگي انجام فعاليت هاي مربوطه