صنایع غذائی آریانا  ، مقدم بازدیدکنندگان عزیز را گرامی می دارد.

شرکتهای زیر مجموعه

شرکتهای زیر مجموعه

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان (سهامی خاص) با نام تجاری و اختصاری آسیاتک با شماره ثبت30031 در سال 1389 با هدف گسترش فعالیتهای بازرگانی خارجی شروع بکار نمود. ابتدا از کشـورهای خاورمیانه شروع و در مدت کوتاهی فعالیتهای بازرگانی خود را از چین تا اروپا گستراند.

شرکت آینده سازان صنایع سبز ایرانیان چندی است با توجه به نیاز کشور به تکنولوژیهای روز دنیا در زمینه ماشین آلات پیشرفته صنایع بسته بندی (صنایع تبدیلی و تکمیلی) و تکنولوژیهای رفع آلاینده های محیط زیست صنایع اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری ، جمهوری اسلامی ایران ، جمهوری آذربایجان و ارمنستان را از كشورهای جهان از جمله ( آلمان – بلژیك – ایتالیا – اسپانیا – انگلستان - فرانسه - سوئیس - هلند - ژاپن ) نموده و گام موثری را در راستای اعتلای ایران عزیز برداشته و راهی مطمئن جهت سرمایه گذاری زودبازده، درصد سود بالا و برگشت سریع سرمایه را برای سرمایه گذاران عزیز فراهم نموده است.

این شرکت با کادری مجرب و کار آزموده و سالها تجربه در زمینه ماشین آلات صنایع چاپ و بسته بندی به افتخاراتی نائل آماده است و هر گونه مشاوره و خدمات را تا حصول نتیجه مطلوب بر عهده می گیرد.

مدیران شرکت آسیا تک ، بعداز کسب سالها تجربه حضور و فعالیت در شرکتهای مختلف (بازرگانی و تولیدی) تصمیم به تأسیس شرکتی با توانائی علمی و آزمودگی (تجربه) گرفته و شرکتی با نام آینده سازان صنایع سبز ایرانیان با نام تجاری واختصاری آسیا تک را با هدف ایجاد تحول در صنعت چاپ و بسته بندی کشور در راستای حمایت و افزایش صادرات تولیدات ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی بنیان نهاد .

وب سایت : http://www.assi-co.ir